Objawy - gronkowiec Gronkowiec - Gronkowiec

Gronkowiec

objawy.org.pl

Jak odroźnić objawy?

Podwyzszony cholesterol

Kaszel alergiczny przeważnie przejawia się atakami podczas snu.

Spotyka się następujące czynniki wywołujące afatyczne zaburzenia mowy

Sen to przełączenie się organizmu na tak zwane „oszczędne funkcjonowani..

Tytuł:  Gronkowiec
Autor:  Ewelinka
12.5.2010, 04:52
Mój brat miał bardzo poważne problemy z cerą. Wszyscy myśleli, że to na tle hormonalnym, potem, że to trądzik różowaty itp. W końcu zrobił badania i okazało się, że ma gronkowca. Przeszedł długą kurację antybiotykową i teraz od kilku lat jest ok

Autor:  Matylda
12.5.2010, 04:52
I czy brat wyleczył się, czy tylko zaleczył? Jestem ciekawa, czy gronkowca można się raz na zawsze pozbyć, bo u siostry synka wykryto gronkowca w gardle, ale on się tylko zalecz i odzywa co jakiś czas.

Autor:  Marta
16.10.2010, 19:21
ja miałam problemy podobne tylko,że u mnie też pojawił sie na skórze. tragedia leczono mnie na wszystkie sposoby ale żaden z lekarzy nie wpadł na pomysł żeby zrobic xxxądałam go sama i wyszłxxxły mi dziury w twarzy i depresja ale gronkowiec też wraca

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Jakiego koloru jest zielona piłka?

ARTYKUŁY

ANEMIA

To potoczna nazwa niedokrwistości, czyli zbyt małej ilości hemoglobiny w erytrocytach...

OKULISTYKA

To nauka zajmująca się poznawaniem, zapobieganiem oraz leczeniem chorób związanych ze wzrokiem.

ALERGIA NA KURZ

Kurz pod względem zdrowia nie jest zapewne odzwierciedleniem przyjaciela człowieka...

agresja.objawy.org.pl

Czasem słyszy się, że jakaś osoba jest bardzo agresywna

FORUM - OSTATNIO PRZEGLĄDANIE

Rehabilitacja

Rehabilitacja, bądź inaczej fizjoterapia koncentruje się na przywróceniu chorej osobie funkcjonalności organizmu...

Afazja

Chciałam zapytać czy terapię osób z afazją - po udarach, urazach czaszki w wypadkach itp. może prowadzić logopeda czy jest to zajęcie dla neurologopedy. Nie pytam o umiejętności,ale o wymagane...

Leczenie. Rak

Rak może wywoływać zespół objawów, którym nie poświęcamy początkowo większej uwagi